Aliağa Briç Spor Kulübü

Merhaba Briç Dostları

 

Güzel Aliağa'mızda briç sporunu geliştirmek ve ilerletmek için brice gönül vermiş bütün dostlarımızı aramızda görmek en büyük mutluluğumuz olacaktır.

Sitemizden sürekli turnuva bilgilerini yayınlamaya devam edeceğiz. Bilgi almak için HAKKIMIZDA sayfasındaki telefon numaralarımızdan ve İLETİŞİM sayfamızdan bizlere her zaman ulaşma imkanınız bulunmaktadır.

BRİÇ EĞİTİMLERİMİZ

"BEN DE BRİÇ OYNAMAK İSTİYORUM" DİYEN ARKADAŞLARIMIZ, KULÜBÜMÜZDE VERİLECEK BRİÇ EĞİTİMLERİNE KATILMAK İSTEYENLER 535 2774322 NOLU TELEFONDAN LEVENT ÖZBAY İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER.

OLAĞAN GENEL KURUL ÇAĞRISI

Dernekler Kanunu ve Yönetmeliğinin ilgili hükümleri ile tüzüğümüzün 11. Maddesi “a” bendinde yazan “Olağan genel kurul, 3 yılda bir Ocak ayı içerisinde, yönetim kurulunca belirlenecek gün yer ve saatte toplanır” hükmü bulunmaktadır.
07 ŞUBAT 2015 tarihinde yapılan 1. “Olağan Genel Kurul” dan itibaren seçilen kurullar iyisi ve kötüsü ile bu güne kadar en iyi hizmeti sunmak için ellerinden gelen gayreti göstermişlerdir.

Yasanın takvim yılını esas alması ve Tüzüğümüz gereği içinde bulunduğumuz Ocak ayı içinde “2. Olağan Genel Kurul” umuzun yapılması zorunlu olmuştur.

Yönetim Kurulumuz 03 Ocak 2018 tarihinde yaptığı toplantısında 43 numaralı kararı ile ” Olağan Genel Kurul” un 28 Ocak 2018 saat 12;00 de, salt çoğunluk sağlanamaması halinde bir hafta sonra 04 Şubat 2018 tarihinde saat 12.00’de Kulübümüzde çoğunluk aranmaksızın yapılması kararı almıştır.

Aliağa Briç Spor Kulübüne yakışır şekilde ilk toplantı tarihinde çoğunluğun sağlanarak Genel Kurulumuzu yapacağımız inancındayız. Bu Genel Kurulda yeni yönetimi hep birlikte belirleyerek, dilek ve önerilerimiz ile yol haritamızın da belirleneceğini ümit ediyoruz. Düzeyli ve yüksek katılımlı bir toplantının  kulübümüzün yararına olacağı bilinci içinde siz saygı değer üyelerimizin hassasiyet göstereceklerini umuyoruz.    Saygılarımızla.